O autorze
Art & Fashion Festival powstał z inicjatywy kolekcjonerki i mecenas sztuki Grażyny Kulczyk. Kuratorem AFF jest Basia Metelska. 9 października spotkamy się po raz szósty, na prawie 2 tygodnie, podczas warsztatów, przeglądów filmów, konferencji Art & Fashion Open University oraz wystawy podsumowującej dokonania uczestników. Festiwal swoim zaangażowaniem przyciąga modowe autorytety z całego świata, na AFF pojawili się w Polsce po raz pierwszy m.in: Barbara Hulanicki, Marianne Faithfull oraz Nicholas Kirkwood, a w tym roku odwiedzi nas Scott Schuman (The Sartorialist). Na blogu będziemy pisać o naszej pracy, przedstawiać sylwetki zaproszonych wykładowców oraz zdradzać kulisy przygotowań. Więcej szczegółów: http://starybrowar5050.com/artandfashionfestival/

Diane Pertet A Shaded View On Fashion Film

Już dziś w Centre Pompidou w Paryżu rusza 5 edycja festiwalu Diane Pertet A Shaded View On Fashion Film. To dowód na to, że krótkie formy filmowie prezentujące modę nadal mają się świetnie.

Zaczęło się kilka lat temu i trwa do dziś. Kilkuminutowe produkcje zmieniły sposób podejścia do prezenowania mody. To świetne narzędzie marketingowe, które niejednokrotnie zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki. Film to subtelniejsza forma promocji, ma wzbudzać emocje, intrygować i zachwycać. W zeszłym roku podczas Art & Fashion Festival pokazaliśmy AFF in Motion NOW - wybór filmów powstałych przy współpracy z najbardziej wpływowymi projektantami tej dekady: Alexander McQueen, Martin Margiela, Yoji Yamamoto, Tom Ford, JP Gaultier, Raf Simons czy Rodarte. Kuratorem cyklu został ilustrator Tomek Sadurski. Również Ania Poniewierska, ZUO Corp., Michał Szulc i Maldoror, którzy wzięli udział w panelu podczas tegorocznego AFF Open University wiedzą jak promować swoją markę.


Zuo Corp


Poniewierska


Szulc


A co zobaczymy podczas ASVOFF5 Diane Pernet?
Oto zapowiedź:
Cały program ASVOFF5 na stronie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...