O autorze
Art & Fashion Festival powstał z inicjatywy kolekcjonerki i mecenas sztuki Grażyny Kulczyk. Kuratorem AFF jest Basia Metelska. 9 października spotkamy się po raz szósty, na prawie 2 tygodnie, podczas warsztatów, przeglądów filmów, konferencji Art & Fashion Open University oraz wystawy podsumowującej dokonania uczestników. Festiwal swoim zaangażowaniem przyciąga modowe autorytety z całego świata, na AFF pojawili się w Polsce po raz pierwszy m.in: Barbara Hulanicki, Marianne Faithfull oraz Nicholas Kirkwood, a w tym roku odwiedzi nas Scott Schuman (The Sartorialist). Na blogu będziemy pisać o naszej pracy, przedstawiać sylwetki zaproszonych wykładowców oraz zdradzać kulisy przygotowań. Więcej szczegółów: http://starybrowar5050.com/artandfashionfestival/

Znów jedziemy do Warszawy!

Hush Warsaw - 7-8.12. 2013, Zamek Królewski w Warszawie
Hush Warsaw - 7-8.12. 2013, Zamek Królewski w Warszawie mat. prasowe
Kolejna odsłona Hush Warsaw już na początku grudnia. Art & Fashion Festival by Grażyna Kulczyk nie może tam zabraknąć.

Jeszcze miesiąc temu Hush Warsaw gościł w przestrzeniach Starego Browaru w Poznaniu podczas 7. edycji naszego festiwalu. Organizatorki Anna Pięta i Magda Korcz opowiedziały o swojej pracy podczas wykładu w ramach konferencji Open University, a w tym samym czasie w Atrium trwały targi Hush Warsaw. Podczas dwóch dni wystawienniczych odwiedziło je ponad 100 000 gości. To nasz wspólny wielki sukces, a tak wielkie zainteresowanie sprawiło, że Hush na pewno jeszcze do nas wróci.

Teraz przyszedł czas na warszawską zimową edycję. 7 i 8 grudnia czeka nas sprawdzona formuła, ale nowa lokalizacja i kolejne niespodzianki. Te najważniejsze modowe targi w Polsce odbędą się w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim. Wśród niemal 100 wystawców zobaczymy m.in. naszą absolwentkę Domi Grzybek oraz gości ostatniej edycji AFF by Grażyna Kulczyk - Risk made in Warsaw i Wear.so.

Pełna lista wystawców poniżej:


Dodatkowe atrakcje? Organizatorki zadbały o specjalnie przygotowaną strefę z dobrym jedzeniem i pakowanie prezentów. Bo wielu z nas pewnie na Hush Warsaw znajdzie coś specjalnego pod choinkę.

To będzie królewska edycja!

Więcej informacji: www.hushwarsaw.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...