O autorze
Art & Fashion Festival powstał z inicjatywy kolekcjonerki i mecenas sztuki Grażyny Kulczyk. Kuratorem AFF jest Basia Metelska. 9 października spotkamy się po raz szósty, na prawie 2 tygodnie, podczas warsztatów, przeglądów filmów, konferencji Art & Fashion Open University oraz wystawy podsumowującej dokonania uczestników. Festiwal swoim zaangażowaniem przyciąga modowe autorytety z całego świata, na AFF pojawili się w Polsce po raz pierwszy m.in: Barbara Hulanicki, Marianne Faithfull oraz Nicholas Kirkwood, a w tym roku odwiedzi nas Scott Schuman (The Sartorialist). Na blogu będziemy pisać o naszej pracy, przedstawiać sylwetki zaproszonych wykładowców oraz zdradzać kulisy przygotowań. Więcej szczegółów: http://starybrowar5050.com/artandfashionfestival/

Fabryka Marzeń

Sesja Anja Factory w 25 Magazine
Sesja Anja Factory w 25 Magazine models.com
Właśnie ukazał się trzeci numer 25 Magazine, którego naczelną jest polska top modelka Anja Rubik. I znów szokuje.

25 Magazine AW 13 premierę miał 12 listopada tego roku w Nowym Jorku. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. duet Paprocki & Brzozowski oraz modelka Monika Jac Jagaciak. Magazyn jest dostępny w Colette i Rick Owens Paris w Paryżu oraz Opening Ceremony, Soho News International, MoMA PS1 i Nicky Smoke & Magazine Shop w Nowym Jorku.

Po wydaniu letniego numeru 25 Magazine, w jednym z wywiadów powiedziała:

Przejęcie roli redaktor naczelnej to dla mnie coś nowego, jednak byłam gotowa na to wyzwanie i nadal jestem. Nie byłam jednak przygotowana na reakcje związane z obecnością erotyki w ostatnim numerze. Nieoczekiwany odzew uświadomił mi, że nasze pokolenie jest bardziej konserwatywne od pokolenia naszych rodziców. Uwielbianie kobiecego ciała ze względu na seksualność zamiast po prostu za bycie seksowną jest źle postrzegane. Nie jest tajemnicą, że media działają w dość osobliwy sposób - sprzedawanie nieosiągalnego piękna jest dozwolone, a ukazywanie kobiet takimi jakimi są - odrzucane. Jednak chcę kontynuować przekraczanie granic, pokazując, jak może wyglądać kobiecy magazyn modowy.”

I słowa dotrzymała. Właśnie w sieci pojawiła się sesja “Anja Factory”, w której szóstka półnagich modelek i modeli pozuje razem z Anją w maskach z jej podobizną.


Ciekawe czy top modelka znów będzie musiała się tłumaczyć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...